Głosy z Internetu

Promocja szczepień – jak to zrobić lepiej?

Nagrywamy ten odcinek w momencie szczególnym. Z jednej strony coraz bardziej widoczna staje się nadciągająca do Polski 4. fala koronawirusa. Z drugiej strony od początku czerwca maleje dzienna liczba szczepień – mimo licznych akcji promocyjnych oraz ułatwiających dostęp do szczepień.

O ile pod względem liczby osób zaszczepionych dwoma dawkami Polska (46%) znajduje się blisko średniej unijnej (49%), to dane dotyczące tylko 1. dawki są bardziej niepokojące. W Polsce otrzymało ją 48% populacji, a w UE – 59%. Wygląda więc na to, że akcja szczepień stanęła w miejscu, a wielomilionowa kampania SzczepimySię oraz działania rządu okazały się nieskuteczne. Dodatkowo niemal co dzień pojawiają się informacje o aktach agresji środowiska antyszczepionkowców.

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy, dlaczego akcja szczepień w Polsce straciła impet, w jaki sposób można byłoby ją “uratować” oraz o tym, jak inne kraje promują szczepienia i zwalczają dezinformację.

Zapraszamy do wysłuchania odcinka:

Głosy z internetu
Głosy z internetu
Promocja szczepień - jak to zrobić lepiej?
/
Możesz nasz słuchać także na popularnych platformach podcastowych:

Kontakt

Planujesz kampanię w  internecie dla siebie, swojej firmy lub organizacji? Chcesz rozwinąć swoją komunikację online swojego biznesu lub organizacji? Dotychczasowe działania w internecie nie przyniosły zakładanych efektów?

  • Planujesz kampanię w internecie dla siebie, swojej firmy lub organizacji?
  • Chcesz rozwinąć swoją komunikację online swojego biznesu lub organizacji?
  • Dotychczasowe działania w internecie nie przyniosły zakładanych efektów?

Zacznijmy działać!